• Модель:
    6341-04
  • Колір:
    помаранчевий з темно-синім
  • Країна виробник:
    Польща
  • Мінімальне замовлення від, шт:
    3
  • Тканина:
    100% поліестер Oxford на ПВХ
  • Пол:
    чоловічий
  • Підкладка:
    100% поліестер
  • Відповідає стандарту:
    EN ISO 20471

Опис

Напівкомбінезон сигнальний зимовий BLUE-ORANGE-B PG призначений для забезпечення високої видимості та захисту від холоду при роботі у складних погодних умовах. Він використовується в різних галузях, де необхідні теплоізоляція, так і сигнальні елементи для безпеки, наприклад, у дорожніх роботах, будівництві, логістиці або на складах. Костюм забезпечує захист від вітру, вологи та низьких температур, а також має світловідбиваючі елементи, які підвищують видимість в умовах поганого освітлення або темного часу доби.

Виготовлений з тканини Оксфорд оранжевого кольору із темно-синіми вставками.

Напівкомбінезон сигнальний BLUE-ORANGE-B PG регулюються по довжині за допомогою підтяжок і додатково в талії за допомогою гудзиків. У задній частині є еластична вставка, що забезпечує більшу свободу рухів. Модель оснащена двома бічними кишенями, трьома кишенями у верхній частині та додатковою кишенею на бічній частині штанини. Є петля для кріплення аксесуарів. Світловідбивні смужки в нижній частині штанів забезпечують відмінну видимість у темну пору доби.

У компанії "Пошив Груп" можна придбати імпортні зимові напівкомбінезони за цінами від виробника.

 

Також для Вас є цілий комплекс вигідних пропозицій:

  • Знижки на велике оптове замовлення
  • Розробка моделей для індивідуального пошиття
  • Можливе пошиття спецодягу за корпоративними замовленнями.
  • Пошиття виробів на замовлення в строк від 10 до 21 дня
  • Нанесення лого в строк від 3 до 14
  • Доставка готової продукції від 1 до 3 днів

Оплата і доставка

Оплата

Доступна будь-яка форма оплати. Вибрані товари ви можете придбати як за готівку, так і за безготівковим розрахунком


Доставка

Ми доставляємо нашу продукцію до всіх регіонів України. Співпрацюємо з усіма службами доставки та транспортними компаніями.